Spor Diyet ve Ben

SevalAkturan

Aktif Cadı
Normalde 17 mart doğum günleri anneleri nöbetçiydi bugün kutladık çanta istediler doğum günleri için ben karne ile birlikte doğum günü hediyeniz olur dedim karneye yetişmiş oldu araları yakın olunca hem doğum günü hem karneye öremezdim diye :yuvarlan
İyi yapmışsın canım herseye hediye vermek ne kadar doğru bilmiyorum zaten. İkisi bir arada iyi olmuş

hayris_d

hayrisce
Ben diyet yapamiyorum 31 yaşındayım kilomu söylemeyim dudaginiz ucuklar valla migren denen bi illet var ac kaldigim an basliyor 2 3 gun gitmiyor. O yuzden her basladigimda 2 gun anca dayanabiliyorum . az yemeye calisiyorum ama olmuyor. Insallah bende kurtulurum kilolardan azminize hayranim. Rabbim guc kuvvet versin

Gulenay

Aktif Cadı
Ben diyet yapamiyorum 31 yaşındayım kilomu söylemeyim dudaginiz ucuklar valla migren denen bi illet var ac kaldigim an basliyor 2 3 gun gitmiyor. O yuzden her basladigimda 2 gun anca dayanabiliyorum . az yemeye calisiyorum ama olmuyor. Insallah bende kurtulurum kilolardan azminize hayranim. Rabbim guc kuvvet versin
Amin insallah .Bende de aynı problem var çok zorluyor bazen çok geçmiş olsun inşallah birlikte kurtuluruz kilolardan