Mochilas Wayu Bag

Bacariqli eller

Aktif Cadı
qızlar, heç de zor bir şey deyildir bunlar. düzdür, zaman alır,amma zevlidir ki, zor deyil. sırt çantaları etkinliyi ördük ya, bu da onun kimi. ipi içinden yürüdürük. denemeye deyer.

moonrise

Aktif Cadı
bu çantalardan birlikte yapalım lütfen çok güzller bayılıyorum :kalptek

Sibel Kurtulan

Aktif Cadı
Canan coook zor hakkatten de dün bi yerde bunlari etamin orlonuyla yaptigini yazmis biri aslinda mantikli alize diva kayıyor alizenin bahar i ile ben simdi bir baska tür basladim o da cok guzel biraz ortaya ciksin paulasicam az bekleyin bu ara battaniye canta bozdum büyük isler pesindeyim sormayin bi biterlerse supper olacak

canango

Tatlı Cadı
Canan coook zor hakkatten de dün bi yerde bunlari etamin orlonuyla yaptigini yazmis biri aslinda mantikli alize diva kayıyor alizenin bahar i ile ben simdi bir baska tür basladim o da cok guzel biraz ortaya ciksin paulasicam az bekleyin bu ara battaniye canta bozdum büyük isler pesindeyim sormayin bi biterlerse supper olacak
ben de meraklandım şimdi Sibelcim :) elin kuş olsun tez zamanda bitsin inşallah

moonrise

Aktif Cadı
17723 eklentisini görüntüle kizlar bahsettigim canta budur iste peacock tail bag adi da cok havalı benim cok hosuma gitti ben wayu neyin yapmam bilmem anlamam diyene birebir hehhe ipim alize bahar aaanca kiz uyuyunca yaptigim icin agirdan gidiyor bu arada
müthiş görünüyo ablacım valla ellerine sağlık ben de baktım internetten bundan başlayacam bakalım benimki bi senede biter heralde :D bi de motifli battaniye çok istiyorum herşeyi istiyorum ama vakit kalmıyo hiç :(

moonrise

Aktif Cadı
Aynen öyle ablacım yarımlar tamamlanır elbet ben de yapmaya çalışacam çok seviyorum bu çantaları