Mochilas Wayu Bag

Sibel Kurtulan

Aktif Cadı
Bunlar wayu canta model ve markalarina göre fiyatları150ila 650 arasinda degisiyor .wayu Kolombiya da bir kabile ve bu kabilenin kadinlari bunları cesitli desenlerde ve cesitli malzemelerle örüyorlar bir canta yaklaşık 3_4hafta sürüyor oldukca zor bunlarin bir de sepet tasarimlari var eveeet bunlar netten aldığım bilgiler bir gun yapar mıyım bilmiyorum ama gercekten çok begeniyor yapani da takdir ediyorumPicsArt_05-06-03.16.23.jpg

Seherr

Aktif Cadı
Ya nasilsa uzun sürüyormuş baslayalim bi köşede sessizce yaza kadar bitiririz cok kiymetli bir is bence de fiyatlari gözümü aldı

aynen canım şuan onlara bakıyorum alışveriş sitelerinde 450 tl ye kadar fiyatları var yapılışlarınıda buldum bizim hayvanlı sırt çantasında teknikle ip yürüterek backloop örülüyor renkler fazla sadece :) yapılabilir aslında bizden beklenir :p

Seherr

Aktif Cadı
Ondan cesaret aldim bende Seher Beymen 650 sastim kaldim sooole en fazla3 bilemedin 4 renk olsa yada bol desen 2 renk naaapsak bilemedim sepetleri var kova tarzi onlari gordun mu ilginc seylere bayılıyorum bu da bi cesit delilik

ay gördüm vallahi neon renklerle canlı canlı yapsak nasıl olurki acaba :D delilik değilde ne vallahi :D

Regina

Baş Cadı
Site Yetkilisi
sirt cantalari ile teknige giris yaptiniz zaten, bence yapin birer tane hehe

şebnem

Aktif Cadı
abla zevklerimiz aynı galiba çoğu şeyde :D ben bir ara bunların hastasıydım deniycem diye şemalar resimler linkler kaydettim manyaq gibi sornasında da kaldı çünkü ince mikroakrilikle örerim dedim alize diva gibi ama sorna kaldı ören kadınlar o kadar güzel örüyorlarki maşllah yanı cocuklar kucaklarında yunler sırtlarında sokakta örüveriyorlar onlarda kızlar annelerinden kesinlikle bunu öğrenilermiş :yes
bilgileride yazman çok güzel olmuş bazı insanlar direk bu markanın bunları ürettiğini sanınca gıcık oluyorum sanki o kabilenin avukatıymışım gibi :deli