Babanne zayifliyor

SevalAkturan

Aktif Cadı
Benim kiz antibiyotikten ishal olunca doktor reflor diye bir ilac verdi. Bağırsak florasini duzenler dedi. Aldım baktım uzerinde kocaman ilac degildir yazıyor. İçini okudum bozulan bağırsak florasini düzenlemek için probiyotik katkisiymis. Yetiskinlerde sabah akşam icilebiliriyaziyordu yaziyordu. Kiza hazirladigim sulari yarisini içmeyince ben içtim iki gunde bütün icim boşaldi ve duzene girdi.simdi içmiyorum ama çok rahatım. Eczaneye falan bir danisip sor bence mine abla

Aysun 06

Tatlı Cadı
Benim kiz antibiyotikten ishal olunca doktor reflor diye bir ilac verdi. Bağırsak florasini duzenler dedi. Aldım baktım uzerinde kocaman ilac degildir yazıyor. İçini okudum bozulan bağırsak florasini düzenlemek için probiyotik katkisiymis. Yetiskinlerde sabah akşam icilebiliriyaziyordu yaziyordu. Kiza hazirladigim sulari yarisini içmeyince ben içtim iki gunde bütün icim boşaldi ve duzene girdi.simdi içmiyorum ama çok rahatım. Eczaneye falan bir danisip sor bence mine abla
Reflor isal olunca veriliyor zaten

Aysun 06

Tatlı Cadı
Sadece ishal değil kabizlik durumundada veriliyormus. Ishal ilacı falan degil bağırsak taki bozulan probiyotik prebiyotik dengesini duzenlemek için takviyeymis. Ishal ve kabizlik ta çeşitli sebeplerden bu dengenin bozulması yuzunden oluyormuş.
Hiiiiim bize ishal olunca vermişlerdi aklımızda bulunsun teşekkür ederiz kardescaaazim

İssiorgu

ıssı örgü aktif cadı :)
Reflor dolabından eksik olmaz benim ishal oldumu doktorumuz vermişti hemen etki ediyor :)