14.Özel Etkinlik'Aşık tavşanlar'

merhaba hanımlar bu etkinlikte şart yok kural yok, dileyen isteyen herkesi bekliyoruz
etkinliğimiz 14 şubata kadar devam edecek, gelin birlikte örmenin keyfine varalım
katılımcılar:
-SevalAkturan
-Mavimelek

-Emine Gökçayır
-elif eke
-serpilserpil
-mrv2004
-asenay
-caglayan
-handan
-umur umur
-vetbetul
-özgür
-hayal351
-zeynepsahin33519
-sinanay
-cambazgil
-nermn18
-hulya Özpoyraz
-melissa
-mini.makaram
-Çiğdem 70
-denizzzz
-imran
-nrc3
-ören_melek
-Gamzemelisa
-aslibasgöze
-sayha
-lalekiso
-koala
-sunik
-arzua
-Caicen69
-seherr
Sema calik-
-sibel0668
-ozrecber
-neris
-nargülü
-hamarathemsire
-asyamigurumi
-örgücü teyze
Örgücü_muallime
-polen
-rüüüyaaa
-Leylakedi
_senay kabaklarli
-aysenhome
-amigurumisworld
-seyda123
-amigurumibadi
-esmamihrimah
-nilly
-
-

29120 eklentisini görüntüle
Merhaba Bende etkinliğinize katılmak istiyorum .Şimdiden çok teşekkür ederim

nilly

Üye
Merhaba sadece kulak ve kafa ölçüleri var bende yaptıkça mı göndereceksiniz devamını kafa da 1. Sırayı açıklayabilir misiniz sh ile mi başlanıyor o sırayı anlayamadım teşekkürler

Seherr

Aktif Cadı
eteğin ucundaki motifin tarifi yok nasıl yapacağız ki? resimdende anlaşılmıyor kücük olduğu icin :( ayrıca 5. sayfa 28. sıra yazım yanlışımı var benmi anlamadım sol bacak 16x,sağbacak 7x.1a,23x1a,24x burda bir karışıklık var gibi kafam karıştı:confused:
@Mavimelek @Seherr arzusu arkadasa yardımcı olurmusunuz
canım ben orayı uydurdum tam ortaya gelip bir sonraki sırayı ördüm :)

canango

Tatlı Cadı
Merhaba sadece kulak ve kafa ölçüleri var bende yaptıkça mı göndereceksiniz devamını kafa da 1. Sırayı açıklayabilir misiniz sh ile mi başlanıyor o sırayı anlayamadım teşekkürler
Evet tarifi kusim kısım gönderiyoruz, bitirdiğiniz kısmın fotosunu çekip buraya ekleyerek diğer kısmı istiyorsunuz. Kafayi 12 zincir çekip uzerine örmelisiniz, 2.zincirden itibaren 10x yapio son ilmeğe 1w yani üç kere batip dönüyorsunuz, 10x 1v yapıp ilk sirayi bitiriyorsunuz. Yani kafa yuvarlak degil oval olacak