1. Fantastik Etklinlik ''FORUM CADISI''

Aysun 06

Tatlı Cadı
Teşekkür ederim @Aysun 06 hanım. Etkinlik yerinden mi özelden mi sormam gerek. Gelen özel mesaja cevap yazmayıda beceremedim. Bütün admin cadılarıma teşekkür ediyorum
Bu
Mwrhababen sapsik inek birinci kısmı bitirdim ama resmi Nereye yuklemem lazım bilemedim
Merhaba hanımlar 15.ozel fantastik tekrarı etkinliği varya oraya ördüğünuz kısmın resmini atıp 2.,kisimi istersiniz oradan takip edeceksiniz

Aysun 06

Tatlı Cadı
Anliyamadigim burunda 9 sık iğne kalmisken birden nasiln35 sık iğneye cikiyoruz belirtilmemis resimlerde çok silik ilk defa kafam karisti bayadir ormedigim icin kafaam durmus galiba ;)
Tulaycim burun delikleri ordunya burundan 5xorup burun deliğinin birine geçeceksin onu örüp tekrardan burundan 3x diğer burun deligini oreceksin inşallah anlatabilmişimdir tarifte belirtmemiş onu

Son düzenleme:

Ezgi3860

Üye
Anliyamadigim burunda 9 sık iğne kalmisken birden nasiln35 sık iğneye cikiyoruz belirtilmemis resimlerde çok silik ilk defa kafam karisti bayadir ormedigim icin kafaam durmus galiba ;)
Kolay gelsin. Bende cadı yapıyorum inşallah. Ama dediğiniz bölüme gelemedim daha. İp olarak ne kullanıyorsunuz acaba. Kartopu baby natural aldım ben ama kalın gibi. İlk kez kullanıyorum ipi çok kararsız kaldım. Yapan arkadaşlar yardımcı olur inşallah

Mavimelek

Aktif Cadı
Tulaycim burun delikleri ordunya burundan 5xorup burun deliğinin birine geçeceksin onu örüp tekrardan burundan 3x diğer burun deligini oreceksin inşallah anlatabilmişimdir tarifte belirtmemiş onu
Ay vallaha anliyamadim 3×igne diyorsun ya bir deligemi baticaz sen yaptin diye diyorum bana senin cadinin burnunu net cekip atabilirmisin bakarak yapsam en azindan