1. Doğaçlama Etkinliği Masal Kahramanları

oyundostum

Aktif Cadı
WhatsApp-Image-20160513 (1).jpg

Merhaba kızlar,
Forumumuzun 1. doğaçlama etkinliği huzurlarınızda :)
1. etkinliğimizin konusunu masal kahramanları olarak seçtik gerisini de siz tatlı cadıların hayal gücüne bırakıyoruz. Bu etkinliğimizde uymamız gereken bazı kurallarımız mevcut:

1. Tasarlayacağınız amiguruminin her parçasının yapım aşamasını tek tek resimleyecek ve tüm tarifi not edeceksiniz.
2. Etkinlik bitene kadar tarifinizi hiç kimse ile kesinlikle paylaşamazsınız.
3. Etkinlik bittikten sonra birinci, ikinci ve üçüncü yönetim üyelerinin oylarına göre seçilip belirlenecektir.
4. Etkinliğin süresi 1 aydır.
5. Tüm katılıp bitiren arkadaşlarımıza hediye tariflerden istedikleri bir tarifi hediye edeceğiz :)

Etkinlik başlangıç tarihi: 13 Mayıs 2016
Etkinlik bitiş tarihi: 13 Haziran 2016

Gelelim ilk üçe :)

1. ye; tığ ve göz seti - forumun etsy dükkanında tarifini satışa koyma hakkı
2. ye; göz seti - forumun etsy dükkanında tarifini satışa koyma hakkı
3. ye; forumun etsy dükkanında tarifini satışa koyma hakkı

hediyelerimize ulaşmanız için biraz hayal gücü yeterli canlar :) herkese kolay gelsin :) hadi isimleri alalım bakalım :)

Katılımcılarımız:

-sare :kalptek
-Papaver13
-lalekiso :kalptek
-inci :kalptek
-handan
-Gülsün
-Meryemcan :kalptek
-Naughty :kalptek
-Sibel Kurtulan :kalptek
-ayla07
-guligurumi :kalptek
-umus03 :kalptek
-3m3111
-örgücü teyze :kalptek
-ismihan :kalptek
-hatice46
-nevin karap :kalptek
-nergül :kalptek
-bonibonyasemin
-Hormonsuz bebek :kalptek
-Reyhan
-NslhN :kalptek
-Emine :kalptek
-yamesin :kalptek

Son düzenleme:

Sare

Aktif Cadı
Aa çok orjinal olmuş ben varım kendimizi biraz zorlamak güzel oluyo süre de iyiymiş :) yalnız yarım etkinliklerim var onlar bunu bağlıyo değil mi

Papaver13

Aktif Cadı
Benim asıl isteğim bu aklımdan geçeni örebilmek inşLlah yarımlar etkilemez.

Regina

Baş Cadı
Site Yetkilisi
yarim etkinlikleriniz bu calismayi baglamiyor. katilmak isteyen yeni veya eski tum uyelerimizin katilimina aciktir.

ihtiyaciniz olan tek sey, hayal gucunuz, ipler ve tiglariniz... Hepinize kolay gelsin

oyundostum

Aktif Cadı
ya ben anlamadım ki kafadan istediğimi öreceğim yani çok karışık geldi bana :(
Hiç bir karışıklığı yok canım :) ne istersen onu tasarlayacaksın :) ister pamuk prensens olsun isterse gargamel.. amaç orjinaline sadık kalıp bir tarif oluşturmak :)
her amigurumicinin kendine ait bir tarif olmalı bence hadi hanımlar kaybedecek bir şeyiniz yok :)

Papaver13

Aktif Cadı
Tamam teşekkürler.daha önce elsa örmüştüm.kızıma. ama burda çok az deneyimim oldu ama sayenizde çok şey öğrendim. tasarlamak benim en büyük zevkim.her gün diyorum iyiki sizleri buldum insanlar terapilere binlerce lira döküyor.burda hep birlikte bişeyler yapmak en iyi terapiden daha etkili.