Hangi kargo firması daha uygun?

'Cadı Kazanı' forumunda Elif_eslem tarafından 27 Oca 2018 tarihinde açılan konu

1. Elif_eslem

Elif_eslem Üye

Alınan Beğeniler:
    2,591
    Sevgili arkadaşlarım düzenli olarak kargo kullananlar, en uygun fiyat ve hizmet kim neresi bilenler bizide bilgilendirebilirse cok sevinirim:) Şimdiden teşekkürler :kiss

Gulenay, canango, Aysun 06 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Elif_eslem

Elif_eslem Üye

Alınan Beğeniler:
    2,591
    Kendim sordum kendim yanıtlayayım bari:hokusaldığım duyumlara göre ptt normal kargoya 16,5 lira alıyormuş:ensearas kargoyada ucuz diyorlar ama hizmetinin iyi olmadığını söylüyorlar:ağla, en son biyerde sürat kargonun kredili sistemi varmış iyi diyorlar diye duydum ama tabi hiç birini ayrıntılı bilmiyorum:hokus ayrıntılı bilen biri çıksada aydınlansak:buyu bu bilgi kirliliğine de bir netlige kavuşturmuş oluruz:kilit;katil

canango, Gulenay, viola ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  3. Gulenay

Gulenay Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    2,934
    Ptt de abartmış eskiden en uygun o olurdu :kızgın:

Fatma zehram bunu beğendi.
  4. Elif_eslem

Elif_eslem Üye

Alınan Beğeniler:
    2,591
    Kesinlikle:kızgın hizmeti cok iyi tamam ama bi kargoyada o kadar verilmezki

Gulenay ve Fatma zehram bunu beğendi.
  5. mavinin_amigurumileri

mavinin_amigurumileri Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Arkadaşlar ben sürat kargonun kredili sistemini kullanıyorum. Hem uyguna geliyor. 50 tl lik kredi aldım geçen gün Malatya’ya bir gönderi gönderdim 9.45 tuttu. PTT 16.75 alıyor en küçük pakete. Aynı zamanda karşı tarafta yararlanabiliyor sizin sayenizde. Tavsiye ederim. Sürat kargo kredili kargo yazın bir nete inceleyin ☺️

Gulenay, canango, Elif_eslem ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  6. Gulenay

Gulenay Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    2,934
    Güzel bir uygulama o zaman ptt de ufacık bir bebek gönderdim 16.75 aldı çok zam gelmiş yazın 9.75 almışlardı

Aysun 06, canango ve Fatma zehram bunu beğendi.
  7. Fatma zehram

Fatma zehram Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    7,395
    Bende izmirden bişey siparis ettim PTT den geldi minicik pakete 19 lira verdim ve hemen hemen bi sene kadar oldu

Aysun 06, canango ve Gulenay bunu beğendi.
  8. Aysun 06

Aysun 06 Tatlı Cadı

Alınan Beğeniler:
    13,453
    Napiyomusuz PTT kargo ile hiçbirsey gondermiyomusuz geçen sene sim kart gönderdik ankaradan Kayseri'ye 15gunde gitti şaka gibi

canango, Elif_eslem, Gulenay ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  9. Fatma zehram

Fatma zehram Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    7,395
    Zaten benim kargoyla pek işim yok internetten falan alışveriş yapan biri değilim bi kere işim düştü bida da gitmem :Hayır

canango ve Aysun 06 bunu beğendi.
  10. canango

canango Tatlı Cadı

Alınan Beğeniler:
    4,948
    Valla ben de eskiden oyle derdim ama artık mecbur internetten alıyorum hediyelik, kitap, ip vs. Kargoyu da kullanıyoruz surekli. Ama hiç belli olmuyor bazen çok iyi olan bir sonrakinde sorun çıkarıyor. O yüzden ne desem yalan olur.

SevalAkturan, Fatma zehram ve Aysun 06 bunu beğendi.
  11. İssiorgu

İssiorgu ıssı örgü aktif cadı :)

Alınan Beğeniler:
    4,806
    Ptt kargo ile anlaşma yapiyorsunuz sürekli gönderi yapacaksanız en yakın ptt ye sorabilirsiniz o zaman 11 tl mi ne olması lazım ben kullanmıyorum ama kullanan arkadaşlardan duymuştum anlaşma yapinca uyguna gidiyor sürekli yollayanlar için karşı ödemede gonderide yollayabiliyorsunuz o zaman

12. Mavimelek

Mavimelek Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    4,202
    Bende pttden memnunum bir gunde yolluyorlar acaba il il degisiyormu zamma gelince evet cok zamlanmis ama ben oyuncaklarimi bir satis sitesinden satiyorum 1 kiloya kadar olanlar 3.25 gidiyor site anlasmali pttyle oyuzden musterilerimi o siteye yonlendiriyorum hem havale parasi vermiyor hem kargosu ucuz gidiyor

13. Gulenay

Gulenay Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    2,934
    Site uygulaması güzelmiş küçük bir bebek için yüksek miktarda fiyatlarla kargo göndermek çok kötü oluyor

14. Mavimelek

Mavimelek Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    4,202
    Koydugun bebege sadece biraz komisyon kesiyor okadar akari kokari yok site ugrasiyor herseyle insanlar bisey almak istiyor inan kargo parasi yuzunden vazgeciyor

Aysun 06, Gulenay ve Fatma zehram bunu beğendi.
  15. SevalAkturan

SevalAkturan Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    6,738
    İyiymiş o ya. Hangi site o abla? Ben satis yapmıyorum hepsini kizima yapıyorum satışla ilgilenmediğim icini duymamıştım hic. Ptt anlasmali olunca uygun oluyor.tekirdagdan 800 gr dan bes adet ip on liraya geldi bana. Ctesi verdiler pazartesi teslim aldım kapıda odedim iplerin parasında. Şubeye gore çok degisiyor kargo firmasının hizmet kalitesi

Fatma zehram, Mavimelek ve canango bunu beğendi.
  16. Gulenay

Gulenay Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    2,934
    Hangi site bende satış yapmıyorum çünkü bu kadar kargo parasına ya insanlar almıyor ya da benim düşük vermem gerekiyor bende vazgeçiyorum

17. Mavimelek

Mavimelek Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    4,202
    Zebramo.com telefonunun uygulamasindan indir uye ol satis yapmaya basla ikinci el kiyafette satabiliyorsun ben ne olmayan kiyafetlerimi sattim burdan

canango, Aysun 06, Gulenay ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  18. Mavimelek

Mavimelek Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    4,202
    Zebramo.com canim uygulamadan indir ama satis yapicaksan musterilerinide ordan almasini sagla ucuz kargo parasi onlar kredi kartiyla aliyorlar en azindan havale parasi vermiyorlar

canango, Gulenay, Aysun 06 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  19. SevalAkturan

SevalAkturan Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    6,738
    Yok ablam ben kiza yapiyorum satis yapmıyorum ama daha cok vaktim olursa ilerde belki aklımda olsun.cok teşekkür ederim :kiss

canango, Mavimelek, Aysun 06 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  20. Mavimelek

Mavimelek Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    4,202
    Rica ederim kizanim cocugun yeni kuculen kiyafetleri cok tutuyor uygun fiata millet satiyor aklinda olsun

canango, Fatma zehram ve SevalAkturan bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş