Cadılar Birlikte Zayıflıyor

'Cadı Kazanı' forumunda şebnem tarafından 25 Nis 2016 tarihinde açılan konu

1. şebnem

şebnem Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    111
    Kızlar ve ablalarım burdan konuşabiliriz artık neler yapıyoruz gün içinde yürüyüş egzersiz gibi, neler yedik, neleri canımız çekti ama sadece ucundan alıp bol su içtik :D
    Hatta bazen sadece canımızın neleri çektiğini yazıp dertleşelim bence malum bende çok oluyor öyle :deli

Ben burda günlük yaptığımız yürüyüşleri yazıp birbirimize destek olalım istiyorum :). Ekstradan eğer isterseniz liste yapıp her hafta kilo ölçümü yapıp yarışlar bile düzenleyebiliriz :) istedikten sonra niye olmasın hem sıcaklarda geldi hava çok uygun yürüyüşlere artık :kosalim
    [MENTION=2379]Sibel Kurtulan[/MENTION] ve [MENTION=35]sehrin[/MENTION] söz vermiştim etiketlemeye buyrun bakalım :D

2. Emine

Emine Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    22
  3. şebnem

şebnem Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    111
    dimi :) ben eskiden başka bir kadın guncel konular forumunda uyeydım boyle konuları vardı cokiyi oluyor birlikte denemek özellikle benim gibi mahallesinde kafa dengi olmayıp tek olanlar için :yes Sabah ola hayrola inşallah sitek olur olmazsada 5kişi bile olsa yeter :D

4. meltem

meltem Baş Cadı Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    693
    Nasıl kilo alınır da konusulsun lutfen :D 46 kilo olaraktan ben :)

5. şebnem

şebnem Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    111
    ya abla ya :D biz olmazsa bizimkileri sana göndeririz alan memnun veren memnun :deli

6. Beria'nın örgü dünyası

Beria'nın örgü dünyası Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    315
    senin yerinde olmayı çok isterdim :(

7. sserap

sserap Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    12
    Ayy neguzel ya kilo iyi degil bosver abla zayıf olmak gibisi varmı saglik icin bile zayıf olmak lazım

8. meltem

meltem Baş Cadı Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    693
  9. şebnem

şebnem Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    111
    herşeyin orta hallisi en iyisi bence onuda tutturmak çok zor :hungur

10. sserap

sserap Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    12
    Sporla kilo alındıgını duymuştum ama tam bilmiyorum

11. örgücü teyze

örgücü teyze Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    48
    zayıf olmak iyidir :) benim tiroit tembel bu yüzden kilo alıyorum sizinki de çalışkan olmalı :D yada genetiktir hiç uğraşmayın bence

12. örgücü teyze

örgücü teyze Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    48
    2 haftadır diyet yapıyorum hiç tartılmadım 2 güne bir yarım saat yürüyüş verdi doktor yapmaya çalışıyorum ama hareketle vücudum şişmeye başlıyor karıncalanma uyuşma gibi bakalım az kaldı kontrol için gittiğimde çıkıcak inş gelişme olur da hevesim kırılmaz :(

13. Aysun 06

Aysun 06 Tatlı Cadı

Alınan Beğeniler:
    13,453
    Amaaaaan bu kış çok kilo aldım benimde göbeğim çıltı yaaaa ama çok tembelleştim oğlanın okulu 1km ye yakın günde 6sefer yapıyodum şimdi 2yada 4 hiç canım gitmek istemiyo benim iş biraz zor içimden gelmiyo

14. Sibel Kurtulan

Sibel Kurtulan Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    27
    Eveeeet hadi başlayalım.Limonlu bir bardak ılık su ile.Hayatim boyunca 2 kere kilo aldim o da dogumlarda.normalde baklava börek yesem kilo almazdim ben.Metabolizma da yavasliyor yaş ile birlikte .oglumda 2 sene sonra birden gitmisti bunda da umudum var.6 ay icinde gidecek innnnnsallah hadi gayret kızlar. Vericiiiiz bu kiloları bu yaz gelmeden kilomuzu hedefimizi yazalım şok diyetler yok .bol hareket bol su sıfır şeker ekmek kesebilirseniz cok iyi .abartmadan aç kalmadan birbirimizi motive ederek yapalim.süt verenler ilac kullananlar dikkat herkes kendi yolculuğuna baslasin bakalim.Kilom 62 .Melteem sen bizi oku sadece canım kilo almak da vermek kadar zor esimden biliyorum .kilo almak icin çok uğraştı yemekle alakası yok Esim asabi.ona tempolu hayat bir de tatil kilo aldiriyor :p

15. Sibel Kurtulan

Alınan Beğeniler:
    27
    Aaaaaaa Hadi Aysun gel gel yuruyemiyorsan evde biseyler yap canım bende kizla yuruyemiyorum aman üşür diye havalar normale dönsün size çamli koruda yürüyüş alanindan foto aticam göbis icin hic degilse mekik çek

16. Sibel Kurtulan

Alınan Beğeniler:
    27
    Kirilmaaaaz merak etme kiloyu tartiya endeksleme elinden geleni yaptiysan pantalon belinde bollasmaya badlayacak merak etmeeee

17. Aysun 06

Aysun 06 Tatlı Cadı

Alınan Beğeniler:
    13,453
    Haklusın canım yaş ilerledikçe almak çok kolay vermek zor oluyor bende 44 yaşında 66 kiloyum ama tatlıyı çok seviyorum ekmeksiz olur ama tatlısız olmaz herhalde ama daha dikkatli olmaya çalışırım herkese kılay gele

18. örgücü teyze

örgücü teyze Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    48
    Ayy inşallah ağrısız sızısız gezmeye gittiğim zamanları özledim :(

19. Aysun 06

Aysun 06 Tatlı Cadı

Alınan Beğeniler:
    13,453
    Çekiyorum ama istikrarlı değilim unutuyorum

20. Sibel Kurtulan

Alınan Beğeniler:
    27
    O zaman yedigin tatlilarisay Aysun ben o zaman utaniyorum aaaa ne cok yedim diye.bir de aslinda yemek saatimizi yeme seklimizi de degistirmemiz lazım Aysun cay kahve yanı abartiyoruz.akşam 6 dan sonra sadece bir tek sey sec kendine bak ise yarayacak

21. Sibel

Sibel Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    85
    Aç geziyor yemek yemiyor hep ondan kahvaltı bile yapmıyor

22. Sibel Kurtulan

Alınan Beğeniler:
    27
    Kizlar hareketlerim bunlar bunu gunde 5 set. Ya da en az 3 set 10 ar dakika yapicaz evdekiler yuruyemiyenler yuruyenler de sabah aksam yapsin zor degil cooook basit facebookta videosunu paylastim ozel bir sağlık kurulusunun oldugu icin burada paylaşmayı sormadan yapamadım pilates de yapabilirsiniz kesinnnnnlille cok faydasi var 45 dk ebru sallinin acin bana süre cok uzun kizla yapamam simdi Screenshot_2016-04-24-18-06-34.jpg

23. örgücü teyze

örgücü teyze Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    48
    diyetisyene giittim ben verdiği listeyi uyguluyorum ve canım farklı hiçbir şey istemiyor fırsatta kalmıyor zaten bütün gün tok geziyorum benimde kahvaltılarımın olmazsa olmazıydı reçel tahin pekmez falan şimdi çayımı dahi şekersiz içiyorum

24. hatice46

hatice46 Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    97
    Günaydın canlarım bende varım bu konuda tartılmadım ama bu kahvaltıda başlıyorum az yemeye :yes

25. Aysun 06

Aysun 06 Tatlı Cadı

Alınan Beğeniler:
    13,453
    Yok öyle reçel falan değilde çayı şekersiz içiyorum zaten de yanına mutlaka tatlı bişeyler yemeliyim bide dondurma

Bu Sayfayı Paylaş