Anket: Sapsik Inek

'AmigurumiWitches Anketler' forumunda Regina tarafından 22 Nis 2016 tarihinde açılan konu

?

Hangi inek daha sapsik?

Bu anket 27 Nis 2016 tarihinde kapatılmış.
  1. 1-eminebraun

1 oy
    2.0%
  2. 2-derymderyam

0 oy
    0.0%
  3. 3-inci

17 oy
    34.0%
  4. 4-İsmihan

1 oy
    2.0%
  5. 6-hatice46

1 oy
    2.0%
  6. 7-umus03

0 oy
    0.0%
  7. 8-özden

1 oy
    2.0%
  8. 9-fdemir

3 oy
    6.0%
  9. 10-Bacariqli Eller

9 oy
    18.0%
  10. 11-ececik

0 oy
    0.0%
  11. 12-42ela

5 oy
    10.0%
  12. 13-Berianin Orgu Dunyasi

1 oy
    2.0%
  13. 14-cagla

0 oy
    0.0%
  14. 15-Cigdem

1 oy
    2.0%
  15. 16-sare

9 oy
    18.0%
  16. 17-hüsne

1 oy
    2.0%
  1. hatice46

hatice46 Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    115
    Yok yok nasıl başlarsa öyle gider :kiss

2. inci

inci Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    85
    Hatice ya sen niye uyumuyorsun git yatsana kız :p

3. hatice46

hatice46 Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    115
    Son kez bakayım dedim yatmadan gidiyorum canım iyi geceler :ay

4. Beria'nın örgü dünyası

Beria'nın örgü dünyası Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    315
    oyumu kullandım hayırlısı olsun:)

5. İsmihan

İsmihan Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    38
    Etkinliğe katılmayanlar oy verir belki fikriyle oy vermedim kimseye ama görüyorum ki herkes arkadaşına vermiş 1 oy bilemi çıkmaz insana sanırım işin güzelliği değil arkadaş hatırı ön planda olmuş bu ankette :( yinede kimseye oy kullanmicam ben hayırlı geceler herkese

6. sadece tuğba

sadece tuğba Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Bend e oyumu kullandım. Hayırlı olsun...

7. inci

inci Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    85
    Ismihan cnm ben yazdıklarını görünce çok üzüldüm ve şahsen üzerime alındım diyorsun ki işin güzelliği değil arkadaş hatırı on planda olmuş inan ki benim ineğim gerçekten kötü olsaydı ve böyle oylar gelseydi yemin ederim ki anketten cekilirdim :(

8. inci

inci Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    85
    Ayrıca oy verenlerin büyük bir çoğunluğunu tanımıyorum ve muhabbet etme şansım bile olmadı :( hatta en samimi olduklarim bile bana oy vermedi :( sonuçta bu bir yarışma ben bile kendime verdim valla bir arkasima verebilirdim eğer arkadas hatırı olsaydı bu ankette:(

9. handan

handan Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    102
    Ben oy verirken hangisi hoşuma gittiyse ona verdim;)Burada herkes birbirinin arkadaşı ve oy kullanırken hangisine içi isiniyorsa ona veriyor;)

10. inci

inci Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    85
    Evet ben mesela buldog anketinde seher abla ya vermiştim diğerleri de arkadaşım di ama onun ki çok hoşuma gitmisti

11. edebiyat_

edebiyat_ Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    743
    Arkadaşlar neden bu tarz polemikler oluyor ki anlamıyorum. Forumun amacı mutlu olmak, mutlu etmek, güzel vakit geçirmek. Bu tarz şeyler görünce ben de üzülüyorum. Bu tarifler sizler için hazırlanıyor öyle olmasa burada vermek için ugrasmayiz. Bu ankette olmaz başka bir ankette çekilişte denk gelir. Sizlerden ricamiz forumda lütfen gergin ortam olusturmayalim

12. şebnem

şebnem Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    115
    bu dediğiniz her oy kullanana gelmiş sanırsam cevap verme gereği duydum :) Ben şahsen ilk konu açıldığında açtım konuyu ve resimlere baktım. O an hangisi gözüme güzel geldiyse nosuna bakıp oy vere tıkladım o kadar basit birşeydi yani :yes hatta şuan kime verdiğimi bile hatırlamıyorum. Neden bu kdar stres oluştu burda bu anket yüzüden anlamış değilim.
    Arkadaşlar dışarda güneş çıkmış pırıl pırıl mutlu uyandık şükür.. bir oya bu kadar takılıpta gelip buraya böyle yorum yapıp bizimde günümüzü gönlümüzü strese sokmayın lütfen :no

13. İsmihan

İsmihan Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    38
    [MENTION=2301]şebnem[/MENTION] cim sevgili [MENTION=8]edebiyat_[/MENTION] amacım gerginlik yaratmak değildi sadece hiç beğenilmemiş şapşiğim diye üzüldüm tarif derdimde yok çünkü bisürü yapmadığım yapamadığım tarif var forumda olmasa bile tüm modlar ve arkadaşlar yardımcı olup ellerindeki tarfiflerdende verirler eminim üzdüm kırdımsa kusura bakmayın :(

14. İsmihan

İsmihan Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    38
    [MENTION=2317]inci[/MENTION] çim [MENTION=19]keremaslihandan[/MENTION] cım inanın üzmek değildi amacım :( sadece hiç beğenilmemek dokunmuştu :hungur:umursamaz tarif kazanmak yada dereceye girmek değildi derdim birkaç aylık amugurumici olarak beğenilmek gaza gelmek istemiştim

15. İsmihan

İsmihan Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    38
    Kendime veriyim bari bende :) gerçekten etkinliğe katılanlar değil sadece katılmayanlar oy verir diye düşünüp oylamamıştım

16. Sare

Sare Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    23
    Canım için rahat olsun seninkini orjinale çok benzettim ben de ;)

17. Sare

Sare Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    23
    Valla bu anket olayında ne gerildik yaaa söylenecek çok şey var da yutuyorum ve Allah modlarımıza sabır versin diyorum sadece

18. Sibel Kurtulan

Sibel Kurtulan Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    28
    Benim içim rahat Sarecim gercekten beğendiğim birkac tane vardi Inci yi sectim digerleri de önde olanlar zaten bu iş üzdü bizi kendim yapsaydim da adil olurdum diye düşünüyorum hepi topu bir tarif gerilmeye n gerek var şurada eğlenelim derim

19. inci

inci Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    85
    :kiss cansiniz ya iyiki varsınız :)

20. Çiğdem

Çiğdem Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    32
    ilginç ... bende hiç oy almadım.. ama çok büyük sorun olmamalı bu bence.. kimse kimseye tarif vermek zorunda da değil.. oy vermek zorunda da değil.. mıdlarımız yöneticilerimiz yeteri kadar gaza getiriyolar zaten bence.. bende aynı şebnem gibi baktım oyumu kullandım ve kime verdiğimi de hayırlamıyorum.. bence üstümüze düşen sadece teşekkür etmek bu siteyi ayakta tutmak kolay değildir.... hepimizin ellerine sağlık birbirinden güzel şapşik inekler çıktı :) :) :)

21. İsmihan

İsmihan Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    38
    Çiğdemcim tamamen yanlış anlasıldım tarif değildiki benim derdim forumda bisürü tarif var hele bi onları yapayım , anlık bir üzüntüyle yazılmış sözlerdi ben birkaç aydır amugurumi yapıyorum zır acemiyim sadece böyle profesyonel bi ortamda ustalarımdan beğeni almamak üzmüştü yoksa inan ne birincilik umrumda nede hediye tarif beğenilip oylamaya koyulması bile büyük bişey benim için

22. edebiyat_

edebiyat_ Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    743
    Neyse arkadaşlar bu mevzuyla ilgili daha fazla yorum yapmayalım ismihan niyetini çok güzel belirtmiş. Huzur içinde yolumuza devam :love

23. nazlıbebiş

nazlıbebiş Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    23
    inşallah bir gün benim tariflerimde oylamaya koyulurr :bravo

24. Zeynep Nilüfer

Zeynep Nilüfer Aktif Cadı

Alınan Beğeniler:
    17
    Olur tabi nye olmasin ki :hayal

25. deryam

deryam Aktif Cadı